Toronto Dil Okulları

Toronto, Kanada’nın en büyük ve kalabalık şehridir. Toronto’nun nüfusu 6 milyondur, ılıman bir iklime sahiptir ve yoğunlukla İngilizce dili konuşulur. Şehir hayatını yaşayabileceğiniz, ulaşım yelpazesi geniş, birçok Kanada Dil okulunun ana merkezi olması sebebiyle tercih edilebilecek bir lokasyondur.

Toronto düşük suç oranı, temiz çevresi, yüksek yaşam standardı ve yabancılara hoşgörülü davranışlardan dolayı “Economist Intelligence Unit ve “Mercer Quality of Living Survey” tarafından sürekli olarak dünyanın yaşanılacak en iyi şehirlerinden biri olarak seçilmektedir. Toronto Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Toronto Ekonomik Dil Okulları arasında gösterilen Oxford International, Eurocentres ve English School Of Canada’da uzun dönem programlarında haftalık ücretler 175-190 CAN$ arasındadır. Bu okullar Kanada’nın Ekonomik Dil Okulları arasında olsalar da akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okullarıdır.

Toronto’nun En İyi Dil Okulları arasında yer alan ILAC, Kaplan International, LSI,EC, ILSC, ELS, Hansa Language Center’da ise uzun dönem haftalık ücretler 209-228 CAN$ arasındadır.

Toronto Dil Okulları Konaklama Fiyatları aile yanı 220-240 CAN$ arasında değişirken Toronto Yurt Konaklama Fiyatları 300-400 CAN$ arasında değişkenlik göstermektedir.

Toronto Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Toronto Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Toronto’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Toronto Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI