Madrid Dil Okulları

Madrid, İspanya'nın başkenti ve Madrid bölgesinin yönetim merkezidir. İber Yarımadası'nın orta kesiminde yer alır. Madrid İstanbul, Londra, Berlin ve Paris'ten sonra Avrupa'nın en en kalabalık beşinci şehridir. Hükümet kuruluşları ve kraliyet sarayını içinde bulundurmaktadır. Madird’de ılıman bir iklim yaşanır ver şehrin yıllık ortalama sıcaklığı 13°C’dir. Nüfusu ise yaklaşık 3,1milyondur.

Genç ve dinamik bir yapısı olan Madrid ayrıca sanat, kültürel etkinlikler ve spor alanlarında da çok gelişmiş olduğu için öğrenciler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Madrid Dil Okullarını tercih etmeniz halinde Barselona’da görmeniz gereken yerler; Prado Müzesi, Kraliyet Sarayı, Retiro Parkı, Plaza Mayor, Kraliçe Sofia Ulusal Sanat Müzesi ve Debod Tapınağı’dır.

Madird Dil Okullarına gittiğinizde ulaşım şehirde oldukça kolaydır ve otobüs, metro ve tren gibi ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanılabilirsiniz

Madrid Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedirMadrid’in En İyi Dil Okulları arasında yer alan Enforex ve Don Quijote dil okullarının uzun dönem haftalık ücretler 159-165 EURO arasındadır.

Madrid Konaklama Fiyatları aile yanı yaklaşık haftalık 279 EURO iken Madrid Yurt Konaklama Fiyatları yaklaşık 279 EURO’dur. Ayrıca Madrid Paylaşımlı Apartmanlarda ise haftalık ücret yaklaşık olarak 189 EURO olmaktadır.

Madrid Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Madrid Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Madrid’de bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Madrid Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI