Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles, Kaliforniya eyaletinin en kalabalık , ABD'nin ise New York'tan sonra ikinci en kalabalık şehridir. 'Melekler Şehri' olarak bilinen Los Angeles'ın, sosyal ve kültürel programları arasında Disneyland’e gitmek, Universal Studios'u ziyaret etmek, eğlenceli sokak sanatçılarını izlemek, Walk of Fame’de yürümek ve Madame Tussauds müzesini gezmek gibi çok eğlenceli seçenekler vardır. Santa Monica İskelesi üzerinde bulunan eğlence parklarını, akvaryumu, mağazaları ve barları doyasıya gezebilirsiniz.

Los Angeles, büyük şehirlerde yaşamayı tercih eden, kışı tercih etmeyen ,eğlenceyi ve gezmeyi çok seven öğrenciler için idealdir. Los Angeles’ta iklim her mevsim oldukça güzeldir. Kış aylarında sıcaklık 8-12 derece arasında değişirken yaz aylarında ise 28-32 derece arasında değişiklik göstermektedir.

Los Angeles Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişiklik göstermektedir. Los Angeles’ın En İyi Dil Okulları arasında yer alan Kaplan International, EC English ve Kings Education’da uzun dönem haftalık ücretler 380-470 USD arasındadır. Los Angeles Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

Los Angeles Aile Yanı Konaklama Fiyatları haftalık 210-345 USD arasında değişirken, Los Angeles Yurt Konaklama Fiyatları 320-700 USD arasında değişkenlik göstermektedir. Los Angeles Dil Okulları Konaklama açısından çok fazla sayıda yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Los Angeles Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Los Angeles Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarındaki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Los Angeles’ta bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Los Angeles Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI