Kanada Dil Okulları

Dünyanın en yaşınabilir ülkelerinden biri olan Kanada,  İngilizce eğitimi denildiğinde de akla ilk gelen ülkelerden biridir. Ülke’nin nüfusu 36,5 milyondur ve İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki resmi dili vardır. Kanada’da güvenli, temiz, refah düzeyi yüksek bir ülkede uygun fiyatlara eğitim alabileceğiniz Kanada Dil Okulları mevcuttur.

Kanada ‘da dil okulları için tercih edebileceğiniz en popüler şehirler Vancouver ve Toronto’dur. Bunların yanı sıra Montreal, Calgary ve Ottowa gibi şehirlerde de İngilizce dil okulları mevcuttur. Kanada Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TEOFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları gibi.

Kanada dil okullarının genel olarak kalitesi yüksektir ve dil okulları arasında fiyat farkları azdır. Bu nedenle hangi Kanada dil okulunu seçerseniz seçin memnuniyet oranınızın yüksek olacağına emin olabilirsiniz. Tabiki bu konuda danışmanınız sizin için en uygun okulu önerecektir.

Kanada dil okullarının tercih edilmesinin sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz,

-Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında gösterilmesi,

-Dünyanın en kaliteli eğitim sistemine sahip olması ve

-günümüzde Kanada doları, Amerika doları ve İngiliz Sterlini karşısında çok daha uygun olmasıdır.

Kanada dil okullarına gittiğinizde konaklama olarak aile yanı yada yurt konaklama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kanada’da en çok tercih edilen konaklama tipi aile yanı konaklamadır. Aile yanı konaklamalarda sabah ve akşam yemeği dahil konaklama türünü seçebilir ve daha çok konuşma pratiği yapma imkanı elde edebilirsiniz. Kanada dil okullarında konaklama maliyetleri bulunduğunuz şehre göre değişkenlik gösterir ve şehir merkezine yaklaştıkça maliyetler de artmaktadır.

Kanada’da yaşam öğrenciler için son derece rahattır. Kanada’da ulaşım, toplu taşıma olan metro, otobüs, tramvay ile yapılmaktadır. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Kanada’da Dil Eğitimi ve Kanada Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Kanada Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kanada’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Kanada Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI