İrlanda Dil Okulları

Yurtdışında İngilizce Eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri de İrlanda’dır.Çok fazla İngilizce eğitim kurumunu içinde barındıran İrlanda, son birkaç yılda hem Türk hem de diğer ülkelerden birçok öğrencinin tercih ettiği ülkelerden biridir. İrlanda Dil Okulları’nın bu kadar yoğun bir şekilde tercih edilmesinin temel sebebi ise İrlanda’nın İngilizce Dil Eğitimi’ndeki başarısının yanı sıra öğrencilere sağladığı avantajlar, diğer İngilizce eğitimi veren ülkelere göre ekonomik olması ve 25+ hafta eğitimde çalışma izni vermesidir.

İrlanda Dil Okulları kamu ve özerk akreditasyon kurumları tarafından eğitim, konaklama, fiziksel koşullar, sosyal olanaklar ve daha birçok konuda düzenli olarak denetlenmekte ve bu raporlar kamuya açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Akredite olamayan, gerekli yeterlilikleri sağlayamayan okullara vizeye tabi öğrenciler kabul edilmemektedir. Bu sebeple Apollo Language Center, The Horner School of English, CES, Atlas Language School, Alpha College, ISI, EC English, Kaplan International English vb. kurumlarca denetlenen okullar öğrencilerin eğitim deneyimlerini sürekli iyileştirme çabasındadırlar.

İrlanda Dil Okulları, Dublin, Galway, Cork, Bray şehirlerinde yoğunlaşmıştır.İrlanda’daki dil okullarının bazıları zincir yani çok merkezlidir. İrlanda Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

İrlanda Dil Kursları birçok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Aile Yanı Konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Bu açıdan aile yanı konaklama İrlanda Dil Eğitimi Konaklama Alternatiflerinden en çok tercih edilenidir. Yurt Konaklamalar ise daha özgür ve daha konforlu konaklama biçimleridir. İrlanda’daki birçok dil okulu 5-6 öğrencinin birlikte konaklayabilecekleri öğrenci evi seçeneği de sunmaktadır. 

İrlanda’da yaşam öğrenciler için son derece rahattır. İrlanda dünyanın en güvenli 12. Ülkesidir. Trafiğin soldan aktığı İrlanda’da da raylı sistemler gelişmiştir. İrlanda’da ulaşım olarak genelde tramvay ve bisiklet tercih edilmektedir. Eğitim alınan şehrin ve ülkenin hemen hemen her noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Osmanlı Devleti, 1800’lü yıllarda patates kıtlığı yaşayan İrlanda’ya gemilerle yiyecek yardımı yapmıştır. Bu sebepten dolayı, İrlanda halkı Türklere sempati duymaktadır. İrlanda güveci, ülkenin geleneksel yemeğidir. İrlanda’da yüksek dağların olmaması sebebiyle, İrlanda’da ılıman iklim hakimdir.

İrlanda Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. İrlanda’da Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır. İrlanda Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır.

İrlanda’da Dil Eğitimi ve İrlanda’da Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve İrlanda Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İrlanda’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İrlanda Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI