Guangzhou Dil Okulları

Pekin olarak bildiğimiz Guangzhou, Çin’de Dil Eğitimi için en fazla tercih edilen şehirlerden biridir. Çin’nin ticaret merkezidir ve ülkenin güneyindedir. Çin'in en kalabalık üçüncü şehri olan Guangzhou, İpek Yolu'nun başlangıç noktası olarak tarihi ve ticari öneme sahiptir. Guangzhou’in nüfusu yaklaşık 13 milyondur. Guangzhou’te nemli tropikal iklim hakimdir. Türk Hava Yolları’nın direkt seferleriyle İstanbul-Guangzhou uçuş 10 saattir. Yazlar sıcak ve yağışlı, kışlar ise ılık ve az yağışlı geçmektedir. Nisan-Eylül arasında muson dönemi yaşanmaktadır. Guangzhou’in meşhur yemeği wonton,dim sum, red rice rolls, chaomiandir. Guangzhou’te yıl boyunca birçok festival yapılmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım sistemi çok gelişmiştir.

Guangzhou’de Dil Okulları’nın en önemli avantajı alternatif dil okullarının olmaları, farklı kalite ve fiyat aralıklarında fazlaca opsiyon sunmaları, farklı yaş ve meslek grupları için program alternatiflerinin bulunmasıdır.Guangzhou Dil Okulları, hareketli, turistik ve çok sayıda uluslararası öğrencinin bulunduğu bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Guangzhou Dil Okulu Fiyatları okullara göre değişkenlik göstermektedir. Guangzhou Dil Okulları arasında gösterilen iMandarin uzun dönem programlarında (12+ hafta) haftalık ücretler 220 EUR’dur. Bu okul, akademik olarak belirli standartların üzerinde, akredite dil okuludur. Çin’in birçok şehrinde şubesi vardır.

Guangzhou Konaklama Fiyatları aile yanı ve yurt konaklamaları 180-440 EUR arasında değişkenlik göstermektedir. Guangzhou Dil Okulları Konaklama açısından yurt, öğrenci evi ve rezidans opsiyonuna sahiptir.

Guangzhou Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Guangzhou Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz.

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Guangzhou’te bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Guangzhou Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI