Avustralya Dil Okulları

Toplam nüfusuyla Türkiye’nin dörtte birine denk gelen Avustralya Dünya’nın en büyük yüz ölçümüne sahip 6.  ülkesidir. Avustralya birçok farklı milliyet ve kültürden insanın yaşadığı , oldukça özgür, doğal güzellikleriyle ünlü  son derece güzel bir iklime sahip bambaşka bir  ülkedir. İngilizcenin anadil olarak kullanıldığı Avustralya yıl içinde pek çok öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya’da dil eğitimi almak diğer pek çok ülkeye nazaran çok daha mantıklıdır. Avustralya’da dil eğitimi alırken haftalık 20 saat çalışma izninin verilmesi öğrencilerin kendi harçlıklarını çıkarmasını ve yaşam giderlerinizi karşılamalarını sağlar.  Avustralya dil okulları son derece köklü bir geçmişse sahiptir.  Avustralya dil okulları diğer ülkelere göre çok daha sıkı denetime tabi tutulmaktadır . Dünyanın dört bir tarafından gelen binlerce öğrenci bu sayede üst kalitede İngilizce eğitimini sürekli denetlenen ve gelişen kurumlarda alma fırsatına sahip olur.

Avustralya’da dil okulları başta Sydney, Melbourne, Brisbane, Cairns, Adelaide, Perth olmak üzere pek çok şehirde bulunmaktadır. Daha çok nüfusun çok olduğu şehirlerde yoğunlaşan dil okulları farklı İngilizce dil programları sunmaktadır. Bunlar;  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TEOFL, IELTS Sınav Hazırlık Programları, İş İngilizcesi Kursları en çok tercih edilen programlardır.

Avustralya’da dil okulları konaklama opsiyonları oldukça zengindir. Aile yanında konaklama, yurt konaklaması, veya öğrenci evi opsiyonları sunulur. Aile yanı konaklamalarda öğrenci direk Avustralyalı ailelerle birlikte kalarak hem dillerine hem de kültürlerine kolayca adapte olur ve direk İngilizceye maruz kalmaları İngilizceyi daha kolay öğrenmelerini sağlar. Yurt ve öğrenci evi konaklamaları kendileri gibi pek çok öğrenciye ev sahipliği yaptığından daha sosyal bir ortamda konaklama imkanı bulurlar.

Avustralya dil okulu fiyatları okulun bulunduğu şehre, okula göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da daha uygun fiyatlı dil okulları da mevcuttur. Avustralya’da pek çok dil okulu  belli dönemlerde belli oranlarda indirimler uygulamaktadır.

Avustralya’da Dil Eğitimi ve Avustralya’da Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Avustralya’da Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Avustralya’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. İngiltere Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendirecekler

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI