Amerika Dil Okulları

50 eyaleti, 320 milyonu aşkın nüfusuyla Amerika, Yurtdışında İngilizce Eğitimi denildiğinde akla gelen ilk 3ülkeden birisidir. Amerika’da Dil Eğitimi, hem seçkin üniversitelere bağlı dil eğitim merkezlerinde hem de özel dil okullarında sunulur. Amerika Dil Okulları, prestijli eğitimlerinin yanı sıra öğrencilere kazandırdıkları vizyon ve Amerika’nın büyüleyici atmosferi sebebiyle de öğrenciler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Amerika Dil Okulları’nın sahip olduğu ulusal ve uluslararası sertifikasyonlar başlıca ACCET, CEA, NAFSA, ALTO, ENGLISH USA sertifikasyonlarıdır.

Amerika Dil Eğitimi’nde başlıca tercih edilen şehirler: Boston, New York, San Diego, San Francisco, Los Angeles, Chicago ve Miami şehirleridir. Amerika’daki dil okullarının bazıları zincir yani çok merkezlidir. Bazıları ile önemli bir geçmişe sahip, butik eğitim veren bağımsız okullardır. İngiltere,Malta ve İrlanda’nın aksine Amerikan Üniversite’leri bünyesinde de dil eğitim merkezleri bulunmaktadır. Amerika Dil Okulları’nda birçok farklı program seçeneği sunulmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Dönem Programları, TOEFL, İş İngilizcesi Kursları, Yaz Okulları en çok tercih edilen programlardır.

Amerika farklı şehirlerinde birçok dil okulu bulundurduğundan öğrencilere çok çeşitli okul ve program seçenekleri sunulabilmektedir. Seçenekler arasında Amerika’nın başta gelen Dil Okulları Kaplan International, EC English, ELS, Stafford House, Kings Education, LSI, St Giles ve UC Extension okullarıdır. Dil okullarının büyük bir kısmı kendilerine ait özel binalarda veya üniversitelerin kampüslerinde eğitim vermektedirler.

Amerika Dil Kursları birçok farklı konaklama opsiyonu sunmaktadır. Aile Yanı Konaklama öğrencilere hem ana dili İngilizce olan ailelerle pratik yapma olanağı hem de Amerikan kültürünü yakından tanıma fırsatı sunar. Bu açıdan aile yanı konaklama Amerika Dil Eğitimi Konaklama Alternatiflerinden en çok tercih edilenidir. Yurt Konaklamalar ise daha özgür ve daha konforlu konaklama biçimleridir. Amerika’daki birçok dil okulu 5-6 öğrencinin birlikte konaklayabilecekleri öğrenci evi seçeneği de sunmaktadır.

Amerika Dil Okulu Fiyatları okula, okulun bulunduğu bölgeye ve eğitim kalitesine göre farklılık göstermektedir. Amerika’da Ekonomik Dil Okulu opsiyonları bulunmaktadır.  Amerika Dil Okulu Kampanyaları da yılın değişik dönemlerinde yapılmaktadır. Birçok okul %15 ile %35 arasında değişen dönemlik indirimler sunmaktadır.

Amerika’da Dil Eğitimi ve Amerika Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgileri, öğrenci yorumlarını, okul resmi broşürlerini ve Amerika Dil Okulu Fiyat Listelerini okul detay sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca okul tanıtım sayfalarında ki ‘Teklif İste’ butonunu tıklayarak eğitim planınıza göre en güncel fiyat teklifini alabilirisiniz. 

United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Amerika’da bulunan dil okullarının resmi temsilcisi olup, katılımcılarına en iyi-en doğru fiyatı sunmaktadır. Amerika Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat teklifi almak için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz. Deneyimli danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI