WAT İşlerimiz / Hiring Events


United Towers Work and Travel 2020' ye kayıtlı iseniz:
Yeni sezona ait işleri online Beacon hesabınıza (https://beacon.ciee.org) girip “View Hiring Event” butonuna tıklayarak inceleyebilir ve danışmanınızla koordineli olarak size en uygun iş için işveren görüşmenizi netleştirebilirsiniz. Hiring Events sayfasında sezon boyunca yeni iş görüşmelerinin (hiring events) eklediğini göreceksiniz. O nedenle iş eşleşmeniz yapılana kadar danışmanınızın da yönlendirmesi ile belirli aralıklarla lütfen Beacon hesabınıza girip eklenen iş görüşmelerini ve işleri incelediğinize emin olun.

Eğer United Towers Work and Travel 2020' ye kayıtlı değilseniz:
Aşağıdaki linkler 2019 yılına ait işlerimizin yer aldığı iş görüşmelerine aittir. Her yıl işler büyük çoğunlukla tekrar geldiğinden (az sayıda işveren çıkartılır/eklenir genelde %90-95 oranında aynı iş-işverenler gelir) aşağıdakileri yeni sezon için bir referans olarak rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Böylece kayıt olmanız durumunda size özel açılacak olan online hesabınızda ne gibi işler olacağını görebilirsiniz.

2019 Sezon Boyu CIEE Virtual Recruits
2019 Sezon Boyu CIEE Virtual Roadshows
2019 Sezon Boyu CIEE Portland Virtual Roadshows

Bu sayfalarımızı daha verimli inceleyebilmeniz için hazırladığımız İş Fuarları Nasıl İncelenir? dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI